تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
مراحل طراحي لوگو در سال 2018 قسمت2 خبري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۹:۲۱

مراحل طراحي لوگو در سال 2018

 

در اين مقاله مي خواهيم ادامه مقاله طراحي لوگو در سال 2018 را بررسي كنيم در ابتدا به تعريف طراحي لوگو مي پردازيم طراحي لوگو تصوير گرافيكي مي باشد كه هويت يك تجارت را به تصوير مي كشد و شامل متن ، عكس يا تركيب اين دو مي شود. لوگوها معمولا پيام و شعار برند را به طور غير مستقيم و رمزآلود به مخاطبان منتقل مي كنند.

 انيميشنهمانطور كه مشخص است سال 2017 سال ويدئو و فيلم بوده است. اين روند چنان قدرتمند بود كه توجه طراحان لوگو را به خود جلب كرده است. به همين دليل ما شاهد افزايش لوگوهاي متحرك با استفاده از GIF متحرك در سال هاي 2017 و 2018 بوده ايم. در هر طراحي لوگوي حرفه اي رمز و رازهايي پنهان در لوگو وجود دارد. در اين انيميشن ها مي توانيم اين رمز و رازها را نشان دهيم تا مخاطب اهداف برند را به درستي دريافت كند. اين انيميشن ها لوگو را براي مخاطبان ملموس تر و چشمگيرتر مي كنند.

قلم ديجيتالي

طراحي لوگو با استفاده از قلم ديجيتالي سبكي بين لوگوهايي كه با دست كشيده شده اند و لوگوهاي ديجيتالي مي باشد. معمولا در اين نوع از طراحي لوگو تركيب اتودهاي شلوغ و فشرده بسيار جذاب و گيرا مي باشند. همچنين استفاده از هارموني رنگ هاي روشن و اصلي لوگويي زيبا و منحصر به فرد را در اختيار ما مي گذارد.

 

 

لوگوهاي بهينه سازي شده

شما به عنوان يك صاحب كسب و كار مي دانيد حضور پررنگ در رسانه هاي اجتماعي به عنوان تبليغات و آناليز شدن لوگو در يك نگاه از اهميت بالايي برخوردار است. بايد توجه ويژه اي به اين موضوع داشته باشيم كه مراحل طراحي لوگو به گونه اي طي شود كه دريافت پيام و شعار لوگو در يك نگاه راس طراحي قرار گرفته باشد. بهينه سازي كردن لوگوها يا نام تجاري شركت ها يا برندها باعث مي شود لوگو به خوبي در ذهن ثبت شود و مخاطبان در هر كجا كه لوگوي بهنيه سازي شده را ببينند به خوبي برند شما را به ياد مي آورند و دنبال كننده ي محصولات شما مي شوند. براي درك بهتر بهينه سازي كردن لوگوها به عكس زير توجه كنيد :

 

فونت

در طراحي لوگو استفاده مناسب از فونت ها با توجه به نوع تجارت شما يكي از مهم ترين عناصر در موفقيت لوگو مي باشد. در سال 2018 لوگوهايي كه حروف آنها بالا ، پايين و كنار يكديگر براي ايجاد يك لوگوي منحصر به فرد قرار گرفته اند بسيار مورد استقبال مخاطبان بوده اند. فونت هاي فشرده براي شركت هايي كه نام تجاري آنها طولاني اند ايده آل هستند. در واقع زماني كه حروف در طراحي لوگو مرتب باشد فونت اساسا كل لوگوي شما را در برميگيرد.

 

 

در پايان به خاطر بسپاريد كه يك لوگوي خوب بايد به طور دقيق نماينده برند يا كمپاني شما باشد و به عنوان يك طراحي نمادين از آثار هنري عمل كند كه نشان دهنده ي برند يا شركت شما است. شما مي توانيد از روش هاي ذكر شده در اين مقاله كه محبوب ترين روش هاي طراحي لوگو در سال 2018 مي باشند به عنوان راهي براي  طراحي لوگو،ريدديزاين ، به روز كردن لوگو يا تقويت لوگوي خود استفاده كنيد.

 

منبع : مائده ديزاين

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]