تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
مشخصات فني ساندويچ پانل خبري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۱:۲۷

يكي از مشخصات فني ساندويچ پانل سقفي عدم نفوذ آب به داخل است. انواع ساندويچ پانل هاي ديواري شامل ساندويچ پانل ديواري سوله، ساندويچ پانل ديواري،ساندويچ پانل كارگاهي يا ساندويچ پانل مسكوني و ساندويچ پانل سردخانه اي، ساندويچ پانل ديواري دورو و ساندويچ پانل پيچ مخفي مي باشند انواع ديگري ازساندويچ پانل وچود دارد كه در اينجا نام گذاري نشده اند.
ساندويچ پانل ديواري سوله، كارگاهي، مسكوني و اداري كه براي پوشش ديوارها به كار مي رود با ضخامت ۴ تا ۶ سانتي متر است. پانل ساندويچي ديواري داراي دو رو ورق آلوزينك و گالوانيزه يك رو ميباشد.

جنس ورق پوششي گالوانيزه :

۱٫ ورق گالوانيزه پيش رنگ شده به ضخامت ۰٫۵ ميلي متر در رنگ هاي متنوع و از نوع سوپر پلي استر كوره اي به ضخامت ۲۵ ميكرون در قسمت بيروني و ۷ ميكرون رنگ پرايمر كوره اي از داخل در محل اتصال ورق با فوم (چسبندگي فوم به ورق)

ساندويچ پانل هايي كه كاربري سقفي هم جهت را دارا بودن مقاومت بيشتر خمشي و از جهت آبندي هم مناسب اند و در محل اتصال داراي گام هايي ذوزنقه اي بوده و زبانه و كام نيز ذوزنقه اي اند و عملكرد آن نيز به شكل هم پوشاني مي باشد. پيچ هايي كه باعث اتصال پانل ها به اسكلت نگهدارنده اي كه سازه روي گام هاي ذوزنقه نصب شده نمايان مي باشد.

انواع پوشش ساندويچ پانل :

فوم جامد (پلي يورتان ) كه در روان كننده ها، مقابل حلال ها، روغن هاي معدني، اسيدها و بازهاي رقيق و دود نامناسب كارخانه جات و همچنين قارچ ها و ميكروب ها مقاوم بوده و به هيچ وجه نمي پوسند و ار بين نمي روند.

نوع فوم ساندويچ پنل :

پلي اورتان سخت با دانسيته ۲+۴۰ كيلوگرم بر متر مكعب

نوع پوشش ساندويچ پنل :

دورو ورق ، يكرو ورق يكرو فويل ، يكرو ورق نايلون، يكرو ورق يكرو كاغذ ، دورو نايلون ، دورو كاغذ، دورو فويل.

محاسن ساندويچ پنل ماموت :

۱٫ سرعت و دقت در ساخت محصول
۲٫ مقاوم در برابر زلزله
۳٫ ممانعت از اتلاف انرژي
۴٫ افزايش عمر مفيد ساختمان و تاسيسات ساختمان
۵٫ قابليت بازيافت مصالح و تقليل مصالح مصرفي
۶٫ از نظر اقتصادي در مقايسه با مصالح سنتي به صرفه مي باشد.

وزن ساندويچ پنل ديواري :

وزن اين سازه به عوامل مختلفي بستگي دارد به عنوان مثال ورق مورد استفاده و عايق آن ميتواند در سبكي و سنگيني ساندويچ پنل تاثير داشته باشد.

ضخامت ساندويچ پنل ديواري :

ساندويچ پانل در عرض هاي مختلفي توليد ميشود و بسته به شركت توليد كننده متفاوت است اما به صورت معمول ضخامت آنها ۴ الي ۱۲٫۵ سانتي متر است اما در مكان هايي ديده شده تا ۱۵ سانتي متر نيز توليد شده است.

درب و پنجره ساندويچ پانلها :

ساندويچ پانل

جنس پنجره ها از داخل h.d.f ميباشد همراه با يراق الات گارانتي شده. و درب و پنجره هاي بيرو از جنس u.p.v.c همراه با شيشه هاي دو جداره و آبچكان بالاي آن جهت جلوگيري از نفوذ باران به داخل كانكس

منبع : صنعت پوشش

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]